zmogus
Kodėl mes žmonės išvykome iš Lietuvos?

Vieni dėl mokslų, kiti dėl meiles, dar vieni dėl sotesnio duonos kąsnio. Ne visada emigracija yra susijusi tik su darbu ir uždarbiu. Žmogus išvykęs svetur pajunta kad tai jo vieta, jis susikuria sau gyvenimą tokį koks ji tenkina. Kažkam patinka Londono greitas gyvenimo ritmas, kitam – karšta Ispanijos saulė, o kažkas niekaip nepripranta prie naujos gyvenimo vietos ir visur jaučia svetimybės šešėlį. Nemotyvuoja nei darbas nei pinigai.  Nėra kvailas ar nevykęs tas žmogus, kuris pasirenka gyvenimą svetur, bet toks pat nėra kvailas ar nevykęs tas, kuris nusprendžia viską mesti ir grįžti į Lietuvą. Mielas Žmogau, nereik pulti kito dėl jo požiūrio, nes nei vienas nesame mate jo gyvenimo iš jo pusės, ir joks kitas žmogus Tavo gyvenimo nenugyvens geriau, nei tu pats.

Daug kas komentuoja, kad nenorėtu gyventi Lietuvoje  vien tik dėl piktų, susiraukusių tautiečių, bet ar Jūs pagalvojot dėl ko jie nesišypso? Aišku, iškart atsakėt sau nesišypso nes yra nelaimingi gyvendami Lietuvoje, kai reikia dirbt daug ir nieko neuždirbti bla bla bla ir ttt.., bet visgi ne jie nesišypso, nes jie yra lietuviai ir jiems niekas nerodo pavyzdžio kaip reikia būt maloniems, mes – Mieli Žmones, išvykę svetur irgi buvom tokie pat lietuviai, bet kitos šalies kultūra parodė kaip galima bendrauti su svetimais žmonėmis, taip sakant kaip šauksi taip ir atsilieps, tai gi grįždami į Lietuvą, kas atostogų, kas gyventi, atsivežkime ir parodykime tą kultūrą, kurios išmokome gyvendami svetur, pradekime keisti savo tautą savo šypsenomis ir pozityvu. Jeigu pavargusi kasininkė Jums nesišypso ir nepatenkinta burba kažką panosėje, su šypsena jai padėkokite ir palinkėkite geros dienos.

Mieli Tautiečiai, nepilk purvo ant šalies iš kurios esate kilia, čia tas pats kaip įžeidinėti savo mama. Jei nori matyt gražesnę Lietuvą pradek ja keisti nuo savęs.

Sandra M.

EksEmigrantai.lt

Norite papasakoti savo istorija? Rašykite el. p. [email protected]
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp