vertybė
Didžiausia vertybė

Lygiai prieš metus išlipau iš lėktuvo be atgalinio bilieto atgal, išlipau ne tik iš lėktuvo, bet ir savo komforto zonos, kurioje buvo saugu,aišku ir užtikrina. Kažkodėl visiškai nebijojau, nesitikėjau kad oro uoste pasitiks su aplodismentais, pagalba, dešimt darbo pasiūlymų, namų ar dar ko ten tikisi tie,kurie svarsto grįžti.

Man užteko,kad oro uoste mane pasitiko šeima ir tuomet tapo aišku,kad viskas bus gerai.

Ir buvo…Yra…Ir bus…Nes mes klausėme širdies,kuri jau ilgą laiką prašė grįžti namo.Tad kitaip tiesiog nebe įsivaizdavau,kad gali būt.

Jau metai laiko kasdien mėgaujuosi kalbėdama savo kalba, gyvendama mažesniame,ramesniame mieste, kuriame spūstyse nereik praleist pusę dienos, gera dirbti patinkantį darbą su nuostabiu kolektyvu, mėgaujuosi Lietuvos gamta ir visais keturiais metų laikais ( vaikas pagaliau pamatė kas yra tikras sniegas,ir tikra karšta vasara). Gera,kad brangiausi žmonės visad šalia ir kai linksma, ir kai liūdna.. per svarbiausias šventes, ar tiesiog susitikus po darbų, nes nu negalim pabūt ilgai nesimatę…

Dirbam,uždirbam,pramogaujam,turim begalės tikslų -gyvenam pilnavertiškiau, kad ir su mažiau:) Akyse atsirado spindesys, širdyje – pilnatvė ir ramybė, kad priimti sprendimai buvo patys geriausi, nes laimingesnės savęs tikrai neatsimenu, tai yra didžiausia vertybė  ❤??

Ernesta P.

Tai yra skaityojo laiškas ir redakcija už klaidas neatsako.

www.exemigrantai.lt

Norite papasakoti savo istorija? Rašykite el. p. [email protected]
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp