Vienas langelis ir tarptautinės kelionės

Nesenai startaves naujienų ir pagalbos portalas „Ex Emigrantai“ atsižvelgdami į vartotojų norus, portale www.exemigrantai.lt  pridėjo naujas funkcijas.

Ketverius metus veikianti emigrantų bendruomenė sugąžino ne vieną lietuvį į gimtinę. Sekdami problemas ir aktualijas “Ex Emigrantai” augo ir sprendė įvairius klausimus. 2018 metų rugsėjo 1 dieną startavo naujienų portalas, kuris jau pirmomis dienomis susilaukė didžiulio vartotojų dėmesio. Tinklapyje pateikiami aktualūs straipsniai susije su grįžimu į Lietuvą.

Atsiradus poreikiui, “Ex Emigrantai” sukūrė 1 langelio principo funkciją. Vatotojas užpildes formą ir nurodes jį dominantį klausimą, sulauks atsakymo el. paštu su nuorodomis bei kontaktais. Kol kas tai yra pirmieji žingsniai padedant spręsti problemas su kuriomis susiduria buvę emigrantai grįžtantys iš užsienio, tačiau komanda dirba kiekvieną dieną, tam, kad informacijos prieinamumas ir sklaida būtų kuo aiškesni.

 

 

 

Dar viena nauja funkcija, tarptautinis keliavimas pakeleivingu automobiliu. Šis keliavimo tipas nėra naujas, buvo įdiegta bendradarbiaujant su populiariausia Lietuvoje ir jau veikiančia Europoje bananacar.lt.

Kas yra bananacar?

BananaCar, tai lietuviška keleivių ir vairuotojų paieškos sistema, sukurta palengvinti ne tik pakeleivių paiešką, bet ir vietų rezervavimą automobilyje.

Kiek laiko gyvuoja?

BananaCar š.m. gegužės mėnesį jau atšventė savo 3 metų gyvavimą.

Kokiose EU šalyse tai veikia?

Kol kas didžiausias paplitimas yra Lietuvoje, tačiau taip pat turime vartotojų Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje. Šiuo metu didelio aktyvumo sulaukėme ir iš Rusijos, todėl nenorime apsiriboti tik Europa.

Kiek kainuoja keliauti?

Mūsų sistema yra visiškai nemokama ir prieinama kiekvienam pilnamečiui, o kelionės kainas nustato patys vartotojai, todėl ji gali būti įvairi nuo 0e iki 100e ar net daugiau už vieną vietą automobilyje, žiūrint kur norite keliauti. Tačiau, kad ir kokia kainą pateiktų vartotojai, ji vis tiek bus gerokai mažesnė už kelionę autobusu ar traukiniu.

Ar tai yra saugu?

Tai yra tikrai saugus keliavimo būdas, kadangi Jūs galite peržiūrėti atsiliepimus apie kiekvieną vartotoją mūsų sistemoje. Peržiūrėjus atsiliepimus patys įvertinsite su kokiu vartotoju norite keliauti, o kurio geriau vengti.