Nuo šiol grįžę emigrantai turi kur kreiptis pagalbos

2014 metais susikūrė buvusių emigrantų bendruomenė, kuri vienija lietuvius, grįžusius ar besiruošiančius grįžti į Lietuvą. Ilgą laiką negyvenęs Lietuvoje, pilietis atititrūksta nuo teisinių, įstatyminių ar moralinių dalykų. Grįžus jam reikia įsilieti į įprastą gyvenimą kuo greičiau, tačiau neretai susiduriama su problemomis, kurias pavieniams individams sunku spręsti. Bendruomenė tapo puikia priemone pasidalinti informacija, rasti draugų ir plėsti bendraminčių ratą. Grįžtančiųjų skaičiui augant, problemos, su kuriomis susiduria pastarieji, didėjo, atsiranda vis naujų, todėl 2018 metais buvo įkurta „EKSEMAS“ (eks emigrantų asociacija). Asociacijos nariai gali ne tik kreiptis dėl atsakymų į rūpimus klausimus, bet taip pat ir dėl interesų atstovavimo, specialių pasiūlymų ir nuolaidų.

Nuo seno žmonės burdavosi į bendruomenes, kad palaikytų vieni kitus, saugotų, bendrautų, partneriautų. Organizacijos „EKSEMAS“ tikslas yra vienyti grįžusiuosius, dalintis idėjomis, patarimais. Periodiškai organizuojami regioniniai ir nacionaliniai susitikimai, rengiami seminarai. Bendruomenės nariu gali tapti kiekvienas suinteresuotas asmuo. Viskas ką reikia padaryti, tai užpildyti prašymą, narystės anketą ir sumokėti mokesčius.

Mokesčiai:

Kadangi „EKSEMAS“ yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, kiekvienas narys, privalo mokėti mokesčius: fiziniai asmenys – 20€ stojimo mokestį ir 50€ metinį mokestį. Juridiniai asmenys – 20€ stojimo mokestį ir 200€ metinį mokestį. Visos renkamos lėšos investuojamos į geresnę aptarnavimo kokybę, platesni paslaugų ir nuolaidų spektrą, susitikimų ir seminarų organizavimą. Nario anketą galite rasti mūsų svetainėje, paspaudę nuorodą  „Narystė“.

Tikslai:

Atstovauti narių interesus.

Spręsti iškilusias problemas.

Vienyti narius.

Padėti vieni kitiems adaptuotis, kurtis ir plėstis.

Teikti konsultacijas rūpimais klausimais.

Organizuoti susitikimus ir seminarus.

Bendradarbiauti.

Teikti ypatingus pasiūlymus ir nuolaidas asociacijos nariams.

Kaip tapti nariu galite rasti čia