Pasidalinkite šiuo įrašu

Aktualu / Naujiena!

EksEmigrantai.lt  drebina darbo rinką – įkūrė modernią darbo paieškos platformą

Naujovės darbo rinkoje

Ne paslaptis, kad ilgus metus užsienyje dirbę ir gyvenę tautiečiai grįžę į tėvynę susiduria su darbo paieškos ir integracijos darbo rinkoje iššūkiais. Kartais darbo paieškos užsitęsia ne vieną mėnesį. Pagaliau EksEmigrantai.lt startavo ilgai laukta skiltis, itin palengvinsianti darbo paiešką.

 Darbo pasiūlymai –  buvusiems emigrantams

Anot idėjos sumanytojų, darbo pasiūlymus gali matyti ir į juos kandidatuoti visi norintys.Visgi, portalo EksEmigrantai.lt kūrėjai akcentuoja, kad skelbimai skirti  būtent darbo užsienyje patirtį įgijusiems ir užsienio kalbą  mokantiems lietuviams.

Platformos kūrėjai pabrėžia, kad  lietuviai labai darbšti tauta. Dažnas dirbdamas užsienyje gretai išmoksta kalbą, įgyja žinių, kurias sėkmingai pritaikius Lietuvoje galėtų nesunkiai susirasti pelningą darbą.

Įtrauks tarptautines įmones

Artimiausiu metu planuojama užmegzti ir plėtoti glaudžius ryšius su stambiausiais Lietuvos darbdaviais bei tarptautinėmis įmonėmis.„Šiuo metu jau vyksta derybos su didžiausiais Lietuvos ir tarptautinių įmonių atstovais. Kviečiame juos darbuotojų ieškoti EksEmigrantai.lt platformoje“ – tikino idėjos sumanytojas ir portalo direktorius Dovydas Petrošius.

Platforma – viena moderniausių Lietuvoje

Pasak D. Petrošiaus, platforma bus vystoma remiantis užsienio pavyzdžiais, užsibrėžti aiškūs ir ambicingi tikslai.

„ Darbo skelbimų skiltį siekiame padaryti unikalia ir dar nematyta Lietuvoje. Jau pirmaisiais platformos veikimo mėnesiais tikimasi sulaukti nemažo lankytojų srauto. Buvusių svetur ar planuojančių grįžti lietuvių bendruomenė egzistuoja jau 6-eri  metai ir darbo paieška visada buvo problemų sąrašo viršūnėje“, – atskleidė vadovas.

Darbo skelbimų skiltyje portalo lankytojai galės naudotis patogiomis darbo paieškos funkcijomis, filtrais. Ateityje planuojama pritaikyti dar daugiau inovacijų, modernesnę paieškos sistemą.

Darbo skelbimus bei registraciją galite rasti paspaudę šią nuorodą

Eglė Jurevičiūtė

EksEmigrantai.lt

Pasidalinkite šiuo įrašu

Palikite atsakymą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas.Reikalingi laukeliai yra pažymėti *

Galite naudoti HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>