Valstybių sąrašas kurių geriau vengti, o kur keliauti saugu

valstybių

Koronavirusas plinta visoje Europos Sąjungoje ir įvairiai veikia mūsų gyvenimą. Vyriausybės ėmėsi įvairių ribojamųjų priemonių, kad pažabotų koronaviruso plitimą ir apsaugotų gyvybes. Padėtis sparčiai keičiasi, kaip ir valstybių narių atsakas.

Šia priemone, remiantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) duomenimis, apžvelgiama sveikatos padėtis Europos šalyse. Informacija dažnai atnaujinama ir pateikiama 24 kalbomis. Jis suteikia galimybę stebėti koronavirusų padėties raidą jūsų šalyje ir už jos ribų. Iš naujo atveriant ES taip pat pateikiama informacija apie įvairius taikomus apribojimus, be kita ko, apie keliautojams taikomus karantino ir tyrimų reikalavimus ir mobiliąsias koronavirusų kontakto atsekimo ir įspėjimo programėles. Tai turėtų padėti jums planuoti kelionę po Europą, kartu likti saugiai ir sveikai. Europos Sąjunga deda daug pastangų, kad įveiktų šią pandemiją, apsaugotų piliečius ir jų pragyvenimo šaltinius.

valstybių

Reaguodamos į koronavirusų pandemiją, ES šalys susitarė dėl koordinuoto požiūrio į laisvo judėjimo apribojimą. Tai apima spalvinį kodą, pagal kurį, atsižvelgiant į epidemiologinę padėtį, klasifikuojami regionai – žalia, oranžine, geltona ir pilka. Jie taip pat susitarė dėl bendrų kriterijų, kuriuos jie turėtų taikyti spręsdami, ar nustatyti kelionių apribojimus, dėl bendro požiūrio į keliautojus iš „raudonųjų zonų“ (tyrimai ir savikontrolė), taip pat dėl aiškesnės ir savalaikės informacijos teikimo visuomenei.


Šioje svetainėje palaipsniui bus pateikiama daugiau informacijos, kai tik ji bus prieinama.

Šaltinis: reopen.europa.eu

Daugiau exemigrantai.lt