Neprašyti patarimai kurių reikia vengti

Patarimai

Neprašyti patarimai visada būna blogi patarimai. Jeigu žmogui nereikia kitų asmenų nuomonės, tai neverta jos jam primesti. Apie kokius konkrečius patarimus pirmiausia reikėtų kalbėti?

Patarimai pripildo mūsų gyvenimą: mes nuolat girdime rekomendacijas iš kritikų, draugų, konsultantų, specialistų ir net pašalinių žmonių. Dažnai jie būna teisingi ir naudingi, tačiau pasitaiko daug neprašytų patarimų, kuriuos reikia praleisti pro ausis ir pasistengti ignoruoti.reklama

1. Mitybos ir gyvenimo būdo patarima

Mityba yra labai jautri tema, nes priklauso nuo kiekvieno žmogaus asmeninių pomėgių ir individualių organizmo savybių. Nėra tokios dietos ar valgiaraščio, kuris tiktų absoliučiai visiems žmonėms. Stenkitės vengti savo draugų patarimų ar straipsnių apie vieną ar kitą mitybos sistemą bei gyvenimo būdą. Nereikia laikytis visų madingų naujovių. Valgykite tai, kas tinka būtent jums. Klausykite tik savo šeimos gydytojo, o ne svetimų žmonių patarimų.

2. Patarimai dėl asmeninio gyvenimo ir santykių

Kaip dažnai jums sakydavo aplinkiniai, kad šis vaikinas ar mergina jums netinka? Kaip dažnai jie stengėsi atkalbėti ir nukreipti į kitą pusę? Asmeniniai santykiai – toks dalykas, kuris turi priklausyti tik jums ir jūsų partneriui. Neįmanoma įtikti visiems iš karto, todėl gyvenkite tik sau. Žinoma, nereikia vaikščioti su rožiniais akiniais ir stengtis nepastebėti problemų. Jeigu keli draugai tvirtina, kad partneris elgiasi su jumis per grubiai, įsiklausykite. Tačiau išvadas turite daryti patys, remdamiesi tik savo jausmais ir mintimis.

Patarimai
pixabay

3. Patarimai dėl hobi

Jūs esate unikalus asmuo. Neįmanoma būti idealiam ir turėti visus įmanomus talentus. Jeigu turite hobį ar mėgstamą užsiėmimą, tai ir skirkite jam savo laisvą laiką ir jėgas. Jeigu jis kažkam nepatinka, tai yra jo asmeninė problema. Jūs patys kuriate savo gyvenimą. Tai yra jūsų asmeninis noras užsiimti mėgstamu hobiu. Jūs nieko neverčiate jame dalyvauti, todėl net artimiausių žmonių patarimai jums nereikalingi.

4. Patarimai dėl charakterio

Dauguma žmonių mėgsta piktnaudžiauti santykiais, kritikuoja savo kolegas, draugus, šeimos narius, nuolat nurodinėja ir priekaištauja, kad jie nėra idealūs. Žmogus gali dirbti su savo charakterio bruožu, tačiau visiškai jo atsikratyti ir įgyti naują neįmanoma. Todėl neimkite giliai į širdį jokios aplinkinių kritikos. Galite priimti ją kaip kvietimą veikti, bet ne daugiau.reklama

5. Patarimai dėl išvaizdos

Pasitaiko žmonių, kuriems tiesiog knieti pasakyti, kaip netinkamai jūs atrodote su šia šukuosena ar kad jūsų nauji batai nedera prie aprangos. Tai nėra konstruktyvi kritika. Tai – tik pašalinių žmonių, gal net linkinčių bloga, nuomonė. Praleiskite pro ausis tokią informaciją ir venkite bendravimo su tokiais visažiniais kritikais.

Svarbiausias dalykas, kurį reikia suvokti, yra tai, kad neverta reaguoti į blogus patarimus. Kiekvienas žmogus yra asmenybė su savo ypatumais, polinkiais ir pomėgiais. Praradę dalį savo unikalumo, jūs nustosite būti vieninteliu tokiu žmogumi.

Pasistenkite atsiriboti nuo piktų ir nereikalingų patarimų, nuo nemalonių žmonių, kurie minta jūsų energija. Nereikia būti susikoncentravusiam tik į save, užtenka atsiriboti nuo nekonstruktyvių patarimų. Taip pat nevenkite įsiklausyti į tikrų specialistų ir savo srities profesionalų rekomendacijas, nes jos padės jums vystytis pačiam ir gerinti savo gyvenimą.

Šaltinis: „Alfa.lt“

Daugiau exemigrantai.lt