Paremkite mūsų veiklą

 

 

 

 

 

 

 

VŠĮ „Eksemigrantai“ – tai ne pelno siekianti organizacija, neoficialiai veikianti jau 5-erius metus ir vienijanti daugiau nei 20000 narių visame pasaulyje. Lietuva keičiasi kasdien,- infrastruktūra, įstatymai, biudžetinės įstagos, švietimas. Suprantama, kad pragyvenus ilgesnį laiką svetur ir grįžus atgal į tėvynę, adaptuotis nėra lengva. Bendruomenės tikslas ne tik padėti grįžti išeivijos lietuviams ir prisitaikyti, bet ir sudaryti palankesnes darbo ir gyvenimo sąlygas gyvenantiems Lietuvoje. Nesame politinis judėjimas, esame bendruomenė, kuri jau nuveikė nemažai. 2017-ais metais “Exemigrantai” bendruomenės įkūrėjas buvo apdovanotas LR Prezidentės už pastangas ir nuopelnus. Buvome ne kartą išgirsti ir sugebėjome padaryti esminių pakeitimų, keičiant įstatymus, sudarant palankias sąlygas ne tik grįžtantiems. Suprasdami, kiek daug nuveikėme ir kiek dar daugiau galime padaryti, įkūrėme viešąją įstaigą „Eksemigrantai“,- taip būsime girdimi dar labiau. Turime didelių tikslų padėti spręsti socialines, darbo ir švietimo problemas, prie to galite prisidėti kiekvienas iš Jūsų. Skirdami 2% savo gyventojų pajamų mokesčio, jūs prisidėsite prie VŠĮ „Eksemigrantai“ veiklos plėtojimo, kuri tarnauja Jūsų visų labui. Taip pat galite skirti ir finansinę paramą, lėšas pervesdami į sąskaitą. Kartu mes galime daugiau.


VŠĮ „Eksemigrantai“
Prezidentas
Dovydas Petrošsius
Jei norėtumėte skirti 2 proc. internetu:
1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 v.3 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:
(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2018
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304971043
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – “Eksemigrantai”
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2021 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus].Jei norėtumėte skirti 2% naudojantis VMI mobiliąja programėle:
1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.
Jei norėtumėte paraišką pateikti ne internetu (popierinį variantą), atsispausdinkite šį dokumentą, įrašykite savo asmeninius duomenis ir pristatykite į savo gyvenamosios vietos VMI arba siųskite paštu į VMI Deklaracijų tvarkymo skyrių (Neravų g. 8, Druskininkai).Piniginės lėšos aukojamos į atsiskaitomąją sąskaitą:
VŠĮ „Eksemigrantai“
LT647300010157187695

SWEDBANK

Jei turite papildomų klausimų arba norėtumėte gauti ataskaitą apie paramos panaudojimą, būtinai kreipkitės į mus el. Paštu info@exemigrantai.lt